Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Angela Merkelová – pachatel nebo oběť ?

7. 10. 2015 15:41:18
Její jméno je nejfrekventovanějším v Evropské unii. Jedna obrovská většina občanů ji nenávidí, druhá skupina z řad přistěhovalců ji miluje. Každopádně jako „majitelka“ EU si na sebe vzala obrovskou odpovědnost.

My realisté doufáme, že za pár let po ní ani pes neštěkne a pouze se bude vzpomínat na její nikým oficiálně a demokraticky neschválené pozvání milionů ilegálních imigrantů z Afriky a Blízkého a Středního východu, aby vytvořili reálné hrozby etnických, sociálních, náboženských a zdravotních konfliktů. Můžeme se pouze dohadovat, co za jejím razantním obrácením se od původní kritičky ideologie multikulturalismu k její zuřivé obhájkyni se de facto skrývá. Rozhodně by bylo chybou se domnívat, že se zbláznila, protože ona má všechno perfektně promyšlené a ví, co dělá, jinak by jistě opakovaně spolkové volby nevyhrávala. Absolutně není možné, aby o těchto a ještě mnoha dalších rizicích nevěděla.

Položme si otázku, kdo ji má v hrsti, že se pustila do destrukce demokratické Evropy zalidňováním min. 80 miliony černochů a muslimů ? Cui bono ? Jsme bohužel účastníky a obětmi důmyslného a předem perfektně připraveného záměru s jasně danými cíli, kterými se jejich autoři ani nijak zvlášť netají a známá jména jeho protagonistů Allen Dulles, Thomas Barnett, Peter Sutherland, George Friedman a mnoho dalších. Bohužel jde o tvrdou realitu, kterou už ani USA, EU a ostatní neomarxistická a neobolševická levice ani neskrývají.

Třeba Thomas P. M. Barnett, americký vojenský plánovač a spolupracovník korporátní oligarchie před časem uvedl : „Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“

V britském parlamentu nedávno vystoupil vysoký představitel OSN Peter Sutherland. Tento zvláštní zmocněnec OSN pro migraci nám vtlouká do hlavy klíny, že by Evropská unie měla rozbít „národní jednolitost“ svých členských států a otevřít se migrantům z jiných kultur. Peter Sutherland je m.j. místopředsedou společnosti Goldman Sachs, předsedá Globálnímu fóru pro migraci a rozvoj. V minulosti zastával posty generálního prokurátora Irska, předsedy ropného gigantu BP nebo generálního ředitele Světové obchodní organizace. Účastní se pravidelných setkání skupiny Bilderberg.

Angela Merkelová mezitím letošní počet přistěhovalců do Německa už zvýšila na 1 milion, přičemž podle poslední zprávy Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky musí letos Evropa počítat s přílivem 1,5 milionu přistěhovalců, samozřejmě bez jakýchkoliv úvah o jejich byť teoretické repatriaci zpátky do jejich domovů. O stejných počtech hovoří i američtí představitelé a ve stejném duchu nám vymývají mozky i další apologeti neomarxistického multikulturalismu.

Kancléřka Merkelová je podle všech důkazů a indicií pouze nastrčenou figurkou, kterou z pozadí ovládají podstatně onačejší globální figury toho nejtěžšího kalibru, než je obyčejná Kohlova hodná holka z lidu bez jakéhokoliv přímého ekonomického vlivu a síly následkem nesmírných majetkových hodnot. Těch vlivů bude nejspíš více.

Patrně nejsilněji je řízena Obamovou administrativou následkem odposlechů telefonních hovorů, o jejichž obsahu ví jen ona a Američané, absolutně nikdo jiný, protože telefonní operátor byl povinen je po 6 měsících ze svých paměťových nosičů smazat. Za věrné služby zájmům americké oligarchie jí byla též slíbena Nobelova cena míru a dost možná ještě mnohem víc. Jistě k jejímu „přesvědčení“ o multikulturním nadšení byly použity výhrůžky násilím, jak je u Američanů standardní, zejména státním převratem typu Nečasova sejmutí v roce 2013.

Bildergebnis für angela merkel böse photosAngela Merkelová je si vědoma jistě i svých závazků vyplývajících z vázacího kancléřského aktu, který jako všichni její předchůdci musela americké okupační správě před nástupen do kancléřského úřadu podepsat. Nepochybně nelze vynechat téměř padesátitisícový vojenský kontingent americké okupační správy dislokovaný v Německu. Určitě hrají roli i její neplodnost, absence dětí a klimakterium, tudíž postrádá citové vazby k rodinným příslušníkům, proto jí osudy neexistujících pokrevně blízkých lidí nemusejí dojímat. Ostatně v podobné osobní situaci se ocitl i Adolf Hitler – neplodný následkem zranění genitálu na frontě 1. světové války.

Už je to snad zřejmé všem analyticky uvažujícím, že USA se rozhodly Německo zničit. I aféra s automobilovým koncernem Volkswagen je načasovaná na tuto dobu přílivu předem naplánovaných imigrantů, ačkoliv o nesrovnalostech s imisními limity německých automobilů mají Američané důkazy už dva roky. Zkusme si položit otázku, za co si tento trest Němci vysloužili ?

Primárním cílem americké oligarchie a jí ovládané Obamovy administrativy je vyvolat ve světě chaos a destrukci, optimální by byla samozřejmě občanská válka v Evropě, protože tím by získali odbytiště svých zbraní a technologií. Ale i sociální, zdravotní, etnické a náboženské problémy nejsou k zahození, protože Evropu oslabují, čímž USA posilují a otevírá se jim šance státnímu bankrotu a pádu dolaru zabránit nebo je aspoň oddálit. Němci se před ukrajinským konfliktem dost sbližovali s Ruskem, což Američané nemohli strpět. Američané předložili Němcům válečnou doktrínu k útoku na Rusko, což Němci odmítli, byť měli od USA slíben za odměnu severozápad evropské části Ruska a etnicky vystěhovanou střední Evropu od Slovanů k čistě německému osídlení. Tak teď musejí za své odmítnutí trpět s milionem přistěhovalců. Zatím, že ano. Napřesrok se uvidí, jestli to nebude víc, dokud se „neumoudří“. Nebo se snad vzchopí sami Evropané a řeknou ne ?

Podle mého soudu Angela Merkelová nedopadne dobře. Až příliš se její osud podobá jejímu nacistickému kancléřskému předchůdci.

Autor: Lubomír Bouše | středa 7.10.2015 15:41 | karma článku: 24.98 | přečteno: 1161x

Další články blogera

Lubomír Bouše

Feminismus, aneb království za všechny prachy

Kdysi jsem na svých cestách životem potkal jednoho starého vypravěče a vyslechl pozoruhodnou pohádku. Začínala úplně nevinně. Za devatero horami, za devatero řekami bylo jednou jedno malé neznámé království...

9.11.2015 v 10:31 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 788 | Diskuse

Lubomír Bouše

Kam zmizeli Filipovi komunisté ?

Naprosté ticho. To je jediná markantní informace o činnosti a výsledcích strany nazvané KSČM. Ačkoliv je nejsilnější opoziční stranou, která by ze současné úděsné politické situace mohla těžit politické body, mlčí jako zařezaná.

7.11.2015 v 15:02 | Karma článku: 25.41 | Přečteno: 1823 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (2.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká za apokalypsu následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních cizích etnik a náboženství.

6.11.2015 v 11:23 | Karma článku: 29.32 | Přečteno: 1488 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (1.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních etnik a náboženství, jak naplánovala americká vláda s oligarchií z FEDu.

4.11.2015 v 12:00 | Karma článku: 31.61 | Přečteno: 1967 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Záchranné složky (na obrazovkách) v akci

Taky jste jistě postřehli, že většina seriálů se točí ohledně dramat v lidském životě, že? A kdo s nimi přichází ponejvíce do styku? Policie nebo zdravotníci. A samo sebou i hasiči. Čili takzvané záchranné složky...

17.8.2017 v 20:20 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Libuse Palkova

Nemám ráda hady

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..Určitě si tuhle písničku pamatujete z dětství. I já má ráda všechna zvířátka, nejen chlupatá, ale některá naopak nesnáším-třeba pavouky a hady

17.8.2017 v 19:31 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 125 | Diskuse

Naďa Dubcová

Pan Srp hledá kladivo

Pan Srp nám dnes v televizi s vážnou tváří sdělil (psáno mými slovy), že v roce 1968 byli komunisti hodní, že by se účast ve straně neměla brát jako mínus pro funkci v radě v ÚSTR, na kterou je tlačen (proč?) a vůbec...

17.8.2017 v 19:29 | Karma článku: 17.52 | Přečteno: 246 | Diskuse

Klára Tůmová

Hlídání divé zvěře, den pátý

"...sometimes I just fall and break, sometimes it just overflows, I can't take no more, I can't take no more, no more..." Právě v této fázi slavného videoklipu se hrdinka vrhá z okna. Já mám chuť řvát, tohle snad už není možné!

17.8.2017 v 18:02 | Karma článku: 6.16 | Přečteno: 130 | Diskuse

Tomáš Králíček

Fašista Mosley zabil nadějného politika sira Oswalda Mosleyho

Sir Oswald Mosley patří mezi nejpozoruhodnější politiky britské historie 20. století. Jeho přerod ve vůdce britského fašismu byl ale jedním z jeho nejhorších politických rozhodnutí. Definitivně tím zabil sebe - nadějného politika.

17.8.2017 v 14:13 | Karma článku: 10.52 | Přečteno: 277 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2309

Byť nejsem starý, už hodně pamatuji. Miluji historii a orientuji se v právu. To mi umožňuje pozorovat události doma i ve světě s nadhledem a s porozuměním širších souvislostí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.