Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Máme se obávat amerického fašismu ?

20. 10. 2015 10:12:05
Vždyť přece žádný neexistuje, opáčí podrážděně čtenáři a přitom si budou významně ťukat na čelo. Já bych si ale tak jistý nebyl. Co je třeba současný masivní útok na naši Evropu uměle vyprovokovanými přistěhovaleckými vlnami ?

Ale vezměme to popořádku. Nově ustavený americký fašismus vnímám jako spojení (1) korporátní oligarchie s (2) levicovým establishmentem zastřešené (3) socialistickými ideologiemi směřující ke společnému cíli zúčastněných, a to ovládnutí světa.

Ad (1) Korporátní bankovní a zbrojní oligarchii bychom v USA už měli a je již desítky let dokonale etablovaná ve státních a národních strukturách. Rozhoduje o veškerém společenském a politickém životě, vč. volby amerických prezidentů či ukončení jejich mandátu smrtí (např. J. F. Kennedy), jmenování členů vlády, volebních kampaní do Kongresu, zahájení válek, intervencí, státních převratů, apod. Je sdružená převážně kolem známé tiskárny dolarů aneb soukromé centrální banky FED. Pokud bychom měli jmenovat nejvýznamější figury, tak nelze vynechat desatero známých rodinných dynastií Goldmanové, Sachsové, Rockefellerové, Lehmannové, Kuhnové, Loebové, Rothschildové, Warburgové, Lazardové a Sieffové. Jsou posedlí novým světovým řádem (NWO) s jedinou globální vládou pod vedením vyvolených Američanů a samozřejmě globálními zisky a výhodami.

Bildergebnis für new world order photosNásledkem koncentrace obrovského bohatství a zákulisní politické moci jim málokdo odolá. Dokonce i vatikánský papež František už jim poslušně zobe z ruky a zpívá s nimi jedním hlasem, až řadoví katolíci padají do mdlob, co se to stalo, když se zděšením sledovali např. americké financování irského referenda o uzákonění plnohodnotných sňatků homosexuálů.

Ad (2) Levicový americký establishment máme také na skladě, byť mnozí ze setrvačnosti podotknou, že snad by se dalo hovořit pouze o krátkodobý výstřelek obamovského neomarxismu amerických demokratů, ale rozhodně ne o pravicových republikánech. Ale kdeže loňské sněhy jsou ? Asi úplně posledním poctivým pravicovým republikánem byl Ronald Reagan a dnes i oni přijali neokonzervativní levičácké manýry, čili si s levicovými demokraty Baracka Obamy a Hillary Clintonové mohou podat ruce.

Ad (3) Komunistické a socialistické ideologie máme už přes 200 let. Narodily se v 18. a 19. století v Německu, Francii, Británii a USA. Potom Američané s Němci komunismus vyvezli do Ruska, když financovali a spoluorganizovali bolševický Leninův a Trockého převrat v listopadu 1917 proti tehdejší demokratické vládě Alexandra Kerenského ustanovené v únoru téhož roku po svržení cara. A odtud, jak známo, přišel po válce bolševický komunismus k nám a dostal se na 40 let k moci. Po krátké přetržce nádechu ryzí svobody v 90. letech dnes komunistické ideje opět vítězně pokračují ve svém rodišti na Západě a odtud se na novo v dalších a dalších vlnách valí k nám do střední Evropy a ČR. Projevují se v levicové totalitní politice USA a EU založené na eurosocialismu a neomarxismu a jeho nejrůznějších mutacích. Mezi typické ideologie patří rudozelený klimaalarmismus a environmentalismus alias globální oteplování, dále protirodinný agresivní feminismus, společensky rozvratný homosexualismus a LGBT, genderismus, politická korektnost, ženské kvóty, pozitivní diskriminace, soudcokracie, byrokracie, cenzura a autocenzura, policejní stát a státní fízlování, multikulturalismus.

Státními establishmenty ve Washingtonu a Bruselu jsou nám tyto zrůdnosti prezentovány jako tzv. nové evropské hodnoty, které jsme prý povinni sdílet, a na tradiční západní křesťanské hodnoty máme rychle zapomenout. Tento trend se zjevně netýká suverénního pravicového a konzervativního Ruska, proto je bruselskými neomarxisty a americkými fašisty tak fanaticky nenáviděno.

Cílem posledně jmenovaného euroamerického multikulturalismu, který v těchto měsících šokováni prožíváme doslova v přímém přenosu a na vlastní kůži, je zlikvidovat státy a národy, aby masy bezprizorních lidí byly globální vládní mocí a oligarchií snadno ovladatelné a stali se z nich otroci, protože pozbyly stmelující pouta k rodinám, národu, víře a vlasti. Americký fašismus se projevuje nejagresivněji na poli multikulturalismu, protože mu přináší nejmarkantnější komparativní profity. Americké vazalské státy v EU a NATO byly nejdříve zavlečeny do rozpoutání válek, agresí a státních převratů v Africe a na Blízkém a Středním východě a poté jim je z pozice multikulturního amerického protektora vnucováno přijímání milionů válečných uprchlíků i zaplacených ekonomických migrantů.

Tragické dopady těchto zrůdných ideologií na životy každého jednotlivce, rodiny, obce, národního společenství si u nás málokdo uvědomuje, s výjimkou jediného člověka, a to Václava Klause. Máme v opozici dvě snad někdy v minulosti pravicové strany ODS a TOP, ale ty jsou tak sebedestruktivně propojeny s neomarxistickými ideologiemi EU a USA, že nejsou schopny rozlišit vůbec nic a dělají jim typické užitečné idioty k tíži svých voličů.

Jsme účastníky a obětmi důmyslného a předem perfektně připraveného záměru s jasně danými cíli, kterými se jejich autoři ani nijak zvlášť netají - ad známá jména jeho protagonistů amerického fašismu Allen Dulles, Thomas Barnett, Peter Sutherland, George Friedman a mnoho dalších.

Třeba Thomas P. M. Barnett, americký vojenský plánovač a fašistický ideolog, uvedl : "Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlehnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali."

Bildergebnis für Barack Obama schreiend böse PhotosProstředkem amerického fašismu je oslabit Evropu a položit ji na kolena, aby nemohla do USA své produkty vyvážet, ale zmohla se pouze na přijímání amerického exportu a otrockou nekvalifikovanou práci, jak vidíme v zemích tzv. třetího světa. Američané totiž svoje služby, zboží, kapitál a pracovní sílu nevyvážejí (vyjma zbraní), takže nevytvářejí tržní hodnoty, ale pouze je pasivně spotřebovávají. Vnitřní státní dluh narůstá a státní bankrot je oddalován jen pomocí tištění ničím nekrytých dolarů a vývozem zbraní. Američtí fašisté dobře vědí, že pokud se v mezidobí nestane zázrak, např. mezistátní nebo alespoň občanská válka v Evropě, tak jejich stát i s dolarem zbankrotují.

Toto nanejvýš aktuální téma je tak úděsné a znepokojivé a jeho souvislosti s americkým fašismem jsou tak blízké, že se k dalším otřesným informacím a konsekvencím bude nutno vrátit příště. Situace je totiž ještě horší, než bychom si byli ochotni vůbec připustit....

Autor: Lubomír Bouše | úterý 20.10.2015 10:12 | karma článku: 35.65 | přečteno: 3048x

Další články blogera

Lubomír Bouše

Feminismus, aneb království za všechny prachy

Kdysi jsem na svých cestách životem potkal jednoho starého vypravěče a vyslechl pozoruhodnou pohádku. Začínala úplně nevinně. Za devatero horami, za devatero řekami bylo jednou jedno malé neznámé království...

9.11.2015 v 10:31 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 788 | Diskuse

Lubomír Bouše

Kam zmizeli Filipovi komunisté ?

Naprosté ticho. To je jediná markantní informace o činnosti a výsledcích strany nazvané KSČM. Ačkoliv je nejsilnější opoziční stranou, která by ze současné úděsné politické situace mohla těžit politické body, mlčí jako zařezaná.

7.11.2015 v 15:02 | Karma článku: 25.41 | Přečteno: 1823 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (2.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká za apokalypsu následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních cizích etnik a náboženství.

6.11.2015 v 11:23 | Karma článku: 29.32 | Přečteno: 1488 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (1.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních etnik a náboženství, jak naplánovala americká vláda s oligarchií z FEDu.

4.11.2015 v 12:00 | Karma článku: 31.61 | Přečteno: 1967 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Záchranné složky (na obrazovkách) v akci

Taky jste jistě postřehli, že většina seriálů se točí ohledně dramat v lidském životě, že? A kdo s nimi přichází ponejvíce do styku? Policie nebo zdravotníci. A samo sebou i hasiči. Čili takzvané záchranné složky...

17.8.2017 v 20:20 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 67 | Diskuse

Libuse Palkova

Nemám ráda hady

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..Určitě si tuhle písničku pamatujete z dětství. I já má ráda všechna zvířátka, nejen chlupatá, ale některá naopak nesnáším-třeba pavouky a hady

17.8.2017 v 19:31 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 125 | Diskuse

Naďa Dubcová

Pan Srp hledá kladivo

Pan Srp nám dnes v televizi s vážnou tváří sdělil (psáno mými slovy), že v roce 1968 byli komunisti hodní, že by se účast ve straně neměla brát jako mínus pro funkci v radě v ÚSTR, na kterou je tlačen (proč?) a vůbec...

17.8.2017 v 19:29 | Karma článku: 17.09 | Přečteno: 246 | Diskuse

Klára Tůmová

Hlídání divé zvěře, den pátý

"...sometimes I just fall and break, sometimes it just overflows, I can't take no more, I can't take no more, no more..." Právě v této fázi slavného videoklipu se hrdinka vrhá z okna. Já mám chuť řvát, tohle snad už není možné!

17.8.2017 v 18:02 | Karma článku: 6.16 | Přečteno: 130 | Diskuse

Tomáš Králíček

Fašista Mosley zabil nadějného politika sira Oswalda Mosleyho

Sir Oswald Mosley patří mezi nejpozoruhodnější politiky britské historie 20. století. Jeho přerod ve vůdce britského fašismu byl ale jedním z jeho nejhorších politických rozhodnutí. Definitivně tím zabil sebe - nadějného politika.

17.8.2017 v 14:13 | Karma článku: 10.52 | Přečteno: 277 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2309

Byť nejsem starý, už hodně pamatuji. Miluji historii a orientuji se v právu. To mi umožňuje pozorovat události doma i ve světě s nadhledem a s porozuměním širších souvislostí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.