Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Feministky rozvrací rodiny a produkují sirotky a bezdomovce (2. díl)

31. 10. 2015 13:14:22
První zaručeně fungující feministickou metodou zavedenou před časem do našich zákonů za účelem zničení rodiny a zbavení dítěte otce je tzv. domácí násilí a vykázání z domácnosti.

Předchozím dílem jsme si popsali historii i současnost neomarxistického feminismu importovaného k nám ze západní Evropy a představili pana Františka, poctivého tátu a manžela jedné obyčejné české rodiny. Jeho paní také podlehla lákadlům feminismu a začala spřádat důmyslné plány, jak manžela z bytu vyhodit a děti a majetek si sama pro sebe přisvojit.

Pan František není žádný bijec, ale svých dětí a svého majetku se vzdát logicky nechce a brání se tomu. Ale i na takové „potížisty“ náležitě proškolené feministky vynalezly spolehlivé „masti“. První zaručeně fungující metodou zavedenou před časem do našich zákonů lidmi z okruhu sociálnědemokratických poslankyň je tzv. domácí násilí a vykázání z domácnosti. Nehraje žádnou roli, že podle naprosto všech celosvětových statistik se násilnosti mužů a žen vůči opačnému pohlaví vyskytují v poměru 50 na 50. Aby ženy dodaly svému telefonátu na policii věrohodnosti, pár šrámů si na svém těle vytvoří samy a naše policie po zavolání manželky vždy ze společné domácnosti ochotně vyvláčí v železech muže. Tak se stalo i v domácnosti pana Františka. Následovalo úřední nařízení odevzdat klíče od bytu a nekompromisní vykázání z obydlí na několik týdnů pouze s igelitkou. Žádnou váhu neměly naléhavé Františkovy námitky, že bylo rozhodnuto na základě vykonstruovaného oznámení. Nikdo našeho nešťastného muže neposlouchá, protože jeho zoufalá obhajoba do zákeřně vykonstruovaného feministického schématu muže-násilníka ideově nezapadá.

První zkušenost s bydlením na ulici má tak náš vzorný táta a obětavý manžel František už za sebou. Bude se mu výborně hodit, protože tím manželčin šílený „thriller“ rozpoutaný podle podrobného poučení feministkami zaštítěných Marksovou-Tominovou a jejích předchůdkyň ještě ani zdaleka nekončí. Po pár dnech doma a konečně zase ve své posteli je policie opět zpátky. Na krku má oprávněně udivený nevinný František totiž druhou spolehlivou mast feministek - pohlavní zneužívání. Tentokrát pro změnu svých dětí. Tady už jde ale docela do tuhého. Opět následuje vyvlečení v poutech, avšak teď ne na ulici, nýbrž rovnou do vyšetřovací vazby.

Vyšetřovatel ani státní zástupce nespěchají, vše je třeba pečlivě prověřit, znalecké posudky vyhotovit, svědky vyslechnout, ohledání „místa činu“ zdokumentovat, listiny opatřit, důkazy zajistit, hlavní líčení připravit. Teď záleží, jak aktivně Františkova manželka s bezcitným ansámblem kolem Marksové-Tominové a jí podobných bezskrupulózních fanatiček spolupracovala. Jestli liknavě, taťka a manžel František bude obžaloby zproštěn, což žádné trestní následky i přes evidentní křivé obvinění pro oznamovatelku samozřejmě znamenat nebude. Pokud radám zpovykaných feministek naslouchala pozorně, tatínek a manžel se několik let bude na okolí dívat zamřížovaným okýnkem.

V obou případech však během měsíců pobytu ve vazbě či desítek měsíců ve výkonu trestu odnětí svobody bohatě stačí, aby matka a manželka jejich děti proti tatínku Františkovi dle zevrubných „metodických pokynů“ ženských spolků popudila tak, že ty ho do smrti nenávidí. Potenciální pokračovatelé psychicky chorých sériových vrahů Anderse Breivika (Norsko) a Adama Lanzy (USA) vychovávaných rovněž bez otců mají již od raného dětství vštípeny ty feministicky správné základy nenávisti, bezcitnosti a pohrdání. Františkova paní má jistě dostatek času, aby jako bonus zvládla zajistit si sama pro sebe prakticky všechen společný majetek i výlučný majetek manžela. Během vazby a výkonu trestu mu vedle úhrad trestního řízení a pobytu ve vězení samozřejmě běží i povinnost platit výživné na své děti. Že byl onen dřívější vzorný táta a manžel zrovna neprávem v kriminále, to pochopitelně nikoho z feministek na úřadech nezajímá.

Bildergebnis für homeless photos freePo několika nezákonně odseděných měsících až letech je náš bývalý pečlivý táta a pozorný manžel František spolu se svými statisícovými dluhy, bez peněz a bez iluzí konečně na svobodě a vrací se domů. Domů ? Žádné „doma“ samozřejmě už neexistuje ! Následkem řádění bezohledné party kompliců kolem zparchantělých feministek se právě nadosmrti stal bezdomovcem a „nadšeným fanouškem“ České republiky.

Co k našemu nešťastnému Františkovi ještě dodat ? Uvidíme-li bloumat parkem, ulicí, sedět pod mostem, v tramvaji, na nádraží nebo kdekoliv jinde nějaké bezdomovce, nalezneme mezi nimi určitě i našeho deklasovaného Františka nebo tisíce jemu podobných. Prosím, nekopejme do nich, ani jim nic nedávejme, oni nic nepotřebují. To, po čem kdysi toužili a možná stále ještě touží, totiž lásku a úctu svých bližních, jim stejně dát neumíme. Pomněme též, že stejně jako náš František můžeme za pár měsíců sami být mezi nimi.

Že existují lidé, kteří si podstatu tohoto závažného problému uvědomují, přesvědčivě dokazuje svou sympatickou tvorbou současná spisovatelka Věra Nosková. Zákeřnosti feminismu pro společnost si poslední dobou několikrát všimnul i Václav Klaus. Ač založením zjevně liberál, jemuž leckterá letuška dříve proti srsti nebyla, čímž své Lívii způsobil obrovskou bolest, přesto na stará kolena dospívá k překvapivému závěru, že rozvraty rodin mezi priority pravicové politiky určitě nepatří.

Fenomén českého bezdomovectví nemá s ekonomikou téměř nic společného. Je pouze důkazem o hrůzné lidské morálce, o tristním mravním stavu dnešní společnosti a o krutosti eurosocialisty nastolovaných mezilidských vztahů. S lidmi nelze nakládat jako se zvířaty. Otřesné následky takového zrůdného konání sociálních inženýrů a inženýrek, k nimž okruh českých zfanatizovaných feministek neodmyslitelně patří, vždycky někde vyhřeznou na povrch.

Na absurdní nařízení bruselských úředníků si člověk se zatnutými zuby časem zvykne, zvykne si i na tvrdé výbojkové světlo namísto zakázaného laskavého světla žárovkového i na všechno ostatní. Ale nikdy si nezvykne na úmyslné bezohledné lidské utrpení, které působí člověk člověku. Mezi zrůdné zdroje takového nevýslovného utrpení agresivní neomarxistický feminismus nepochybně patří.

Dokončení příště.

Autor: Lubomír Bouše | sobota 31.10.2015 13:14 | karma článku: 22.33 | přečteno: 1149x

Další články blogera

Lubomír Bouše

Feminismus, aneb království za všechny prachy

Kdysi jsem na svých cestách životem potkal jednoho starého vypravěče a vyslechl pozoruhodnou pohádku. Začínala úplně nevinně. Za devatero horami, za devatero řekami bylo jednou jedno malé neznámé království...

9.11.2015 v 10:31 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 788 | Diskuse

Lubomír Bouše

Kam zmizeli Filipovi komunisté ?

Naprosté ticho. To je jediná markantní informace o činnosti a výsledcích strany nazvané KSČM. Ačkoliv je nejsilnější opoziční stranou, která by ze současné úděsné politické situace mohla těžit politické body, mlčí jako zařezaná.

7.11.2015 v 15:02 | Karma článku: 25.41 | Přečteno: 1823 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (2.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká za apokalypsu následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních cizích etnik a náboženství.

6.11.2015 v 11:23 | Karma článku: 29.32 | Přečteno: 1488 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (1.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních etnik a náboženství, jak naplánovala americká vláda s oligarchií z FEDu.

4.11.2015 v 12:00 | Karma článku: 31.61 | Přečteno: 1967 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Záchranné složky (na obrazovkách) v akci

Taky jste jistě postřehli, že většina seriálů se točí ohledně dramat v lidském životě, že? A kdo s nimi přichází ponejvíce do styku? Policie nebo zdravotníci. A samo sebou i hasiči. Čili takzvané záchranné složky...

17.8.2017 v 20:20 | Karma článku: 5.18 | Přečteno: 81 | Diskuse

Libuse Palkova

Nemám ráda hady

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..Určitě si tuhle písničku pamatujete z dětství. I já má ráda všechna zvířátka, nejen chlupatá, ale některá naopak nesnáším-třeba pavouky a hady

17.8.2017 v 19:31 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 137 | Diskuse

Naďa Dubcová

Pan Srp hledá kladivo

Pan Srp nám dnes v televizi s vážnou tváří sdělil (psáno mými slovy), že v roce 1968 byli komunisti hodní, že by se účast ve straně neměla brát jako mínus pro funkci v radě v ÚSTR, na kterou je tlačen (proč?) a vůbec...

17.8.2017 v 19:29 | Karma článku: 18.44 | Přečteno: 268 | Diskuse

Klára Tůmová

Hlídání divé zvěře, den pátý

"...sometimes I just fall and break, sometimes it just overflows, I can't take no more, I can't take no more, no more..." Právě v této fázi slavného videoklipu se hrdinka vrhá z okna. Já mám chuť řvát, tohle snad už není možné!

17.8.2017 v 18:02 | Karma článku: 6.16 | Přečteno: 132 | Diskuse

Tomáš Králíček

Fašista Mosley zabil nadějného politika sira Oswalda Mosleyho

Sir Oswald Mosley patří mezi nejpozoruhodnější politiky britské historie 20. století. Jeho přerod ve vůdce britského fašismu byl ale jedním z jeho nejhorších politických rozhodnutí. Definitivně tím zabil sebe - nadějného politika.

17.8.2017 v 14:13 | Karma článku: 10.52 | Přečteno: 279 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2309

Byť nejsem starý, už hodně pamatuji. Miluji historii a orientuji se v právu. To mi umožňuje pozorovat události doma i ve světě s nadhledem a s porozuměním širších souvislostí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.