Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (1.)

4. 11. 2015 12:00:14
Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních etnik a náboženství, jak naplánovala americká vláda s oligarchií z FEDu.

Národní vlády, orgány Evropské unie, americká administrativa a s nimi spolupracující státní i nestátní subjekty směřují vývoj k jedinému cíli – vyvolání rasové a náboženské války v Evropě. Národní státy nebudou s to financovat a organizovat stále rostoucí nároky na obsluhu dalších a dalších milionů invazních cizinců z Blízkého a Středního východu a z Afriky, kteří se budou stále vehementněji domáhat splnění slibů o bezpracném vlastnictví rodinného domu, automobilu a bílých žen. Vedle toho islámští vůdci sní svůj dávný sen o porobení Evropy, což se podivuhodnou shodou náhod shoduje i s americkými národními zájmy. Američané vyzbrojí své islámské spojence zbraněmi, které jsou už dnes připraveny na amerických vojenských základnách v Evropě a v případě další potřeby zřídí letecký most mezi evropským a americkým kontinentem. Milí bezelstní Evropané, autentická apokalypsa je, zdá se, nevyhnutelná.

Bildergebnis für BÜrgerkrieg PhotosKdyž si srovnáme všechny kroky české vlády a orgánů EU i vlády USA za poslední cca dva roky, tak jednoznačně směřují jedním jediným směrem – k přípravě na současnou i budoucí plánovanou cizineckou invazi a k omezení práv občanů, abychom se my Evropané nebyli schopni bránit.

Dochází k bezprecedentním zásahům do lidských práv a občanských svobod (např. ostrakizace a kriminalizace občanů za názor, volební právo cizincům, rezignace státní moci na ochranu hranic, atd.). Ideologická cenzura a válečná propaganda v televizi, rozhlase i v prorežimních médiích se začínají rozbíhat do vysokých otáček, když první přípravy byly provedeny už během loňské ukrajinské občanské války.

Ačkoliv každý den pravidelně a plánovitě proudí do schengenského prostoru kolem deseti tisíc (!!!) ilegálních cizinců a kriminálních živlů, vláda a jí znormalizované sdělovací prostředky úmyslně mlčí, nanejvýš nás zahrnují dojemnými osobními příběhy, které se posléze ukazují jako vylhané. Oproti tomu veřejně činné osoby stavějící se statečně na obranu občanů EU a naší republiky jsou státní mocí a jejími kolaboranty zesměšňovány, umlčovány a dehonestovány. Establishment a provládní sdělovací prostředky vymývají mozky občanů falešnou ideologií o tzv. nových evropských hodnotách založených na euroamerickém neomarxistickém multikulturalismu, politické korektnosti a homosexualismu a ostentativně odvrhují naše tradiční západní křesťanské hodnoty, na nichž byla naše civilizace založena.

Probíhají přípravy na další omezení svobody slova na internetu a ve sdělovacích prostředcích, přijímají se zákony na odzbrojení občanů omezením držení střelných zbraní. Dochází k účelovým personálním čistkám v bezpečnostních sborech a zpravodajských službách a k dosazování režimu loajálních úředníků, naštěstí díky našemu prezidentu Zemanovi zatím ne v armádě. Začala infiltrace obyvatelstva konfidenty, zvedají hlavu síly prosazující zřízení speciálního státního zastupitelství s mimořádnými pravomocemi. Jsou patrné iniciativy zavádět drakonické tresty k odstrašení občanů klást odpor.

Vlastizrádná státní moc vzorně kolaboruje s bruselskou centrálou a do puntíku plní příkazy našeho amerického protektora, aby cizinecká invaze do celé Evropy probíhala nerušeně jako po drátkách. Vláda poslušně a bez reptání přijímá roli vazala cizí mocnosti, ztotožňuje se s umělým vytvářením vnějších tzv. nepřátel (Rusko, Čína), od nichž nám žádné nebezpečí nehrozí, přičemž reálná a akutní rizika islámského teroru vědomě bagatelizuje, a to s cílem odvést pozornost znepokojeného obyvatelstva od aktuálních fatálních nepezpečí. K odvrácení pozornosti občanů od národní sebezáhuby a k vytvoření vnitřních nepřátel slouží i uměle vyvolaná a zrovna na tuto kritickou dobu načasovaná zatýkání veřejných činitelů kvůli údajné korupci, ačkoliv její míra patří u nás k nejnižší na světě.

Státní moc jistě neopomene včas vyprázdnit věznice, aby se uvolnila místa k internaci politicky nepohodlných osob, a propuštěné kriminální živly využít jako katalyzátor rozvratu společnosti. Je jenom otázkou času, kdy se vláda rozhodne vydat nařízení k odevzdání osobních zbraní policii i uzákonit výjimečné tresty za jeho neuposlechnutí.

Vedle toho jsou známy informace o zvýšených aktivitách americké armády v Evropě, zejména doplňováním vojenské výzbroje o ruční palné zbraně a střelivo, určených nepochybně k jejich rozdávání islámským bojovníkům a teroristům. Již nyní přicházejí ze zahraničí zprávy o vědomé beztrestnosti islamistických cizinců za spáchané trestné činy, zejména za znásilňování žen a dětí, a o úmyslné nečinnosti orgánů státní moci jejich zakrýváním.

Člen koaliční vlády za KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se dokonce explicitně vyslovil, že od přistěhovalců nemůžeme dodržování našich zákonů požadovat a že české ženy by neměly sexuálním potřebám černochů a muslimů a započetí dětí s nimi odporovat, ale poddat se jim. Lze očekávat, že v případě nutnosti bude zajisté vyhlášeno i stanné právo či výjimečný stav. Zejména pokud by se vyskytly snahy zoufalého obyvatelstva vzít osud do svých vlastních rukou a přes odpor vlády a jejích kolaborantů se svépomocí bránit před násilníky a lupiči se zbraní v ruce, protože lze počítat s absurdní realitou, že policie bude vědomě nečinná a na své zákonné povinnosti rezignuje.

Národní armády a naši spojenci v NATO nás vůbec nebrání, ale naopak ohniska občanských nepokojů v kritických regionech Afriky a Arábie ještě paradoxně rozdmychávají. Stabilizující ruské vojenské angažmá proti islámským teroristům v Sýrii je prorežimním mainstreamem a vládní propagandou zcela absurdně odsuzováno. Dosavadní formálně existující systém ochrany vnější schengenské hranice totálně zkolaboval. Řecko a Itálie na povinnosti převzaté smlouvou o jednotném schengenském prostoru zcela trestuhodně rezignovaly. Ačkoliv je všude na světě pašeráctví lidí považováno za trestnou činnost, plavidla a majetek převaděčů nejsou ani zabavovány ani likvidovány, ale naopak pachatelé této kriminální činnosti se těší veřejné podpoře. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Zkrátka, jsme očitými svědky absolutního rozvratu právního státu a Evropské unie.

My, kteří jsme doposud většinu svého života prožili v čsl. komunistické totalitě, jsme maximálně šokováni a zděšením nám doslova padají brady. Pohříchu, něco takového si ani českoslovenští komunisté nedovolili.

Jak vidno, nečekají nás zrovna dobré časy a máme se tedy skutečně na co „těšit“ !

Pokračování příště.

Autor: Lubomír Bouše | středa 4.11.2015 12:00 | karma článku: 31.61 | přečteno: 1973x

Další články blogera

Lubomír Bouše

Feminismus, aneb království za všechny prachy

Kdysi jsem na svých cestách životem potkal jednoho starého vypravěče a vyslechl pozoruhodnou pohádku. Začínala úplně nevinně. Za devatero horami, za devatero řekami bylo jednou jedno malé neznámé království...

9.11.2015 v 10:31 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 794 | Diskuse

Lubomír Bouše

Kam zmizeli Filipovi komunisté ?

Naprosté ticho. To je jediná markantní informace o činnosti a výsledcích strany nazvané KSČM. Ačkoliv je nejsilnější opoziční stranou, která by ze současné úděsné politické situace mohla těžit politické body, mlčí jako zařezaná.

7.11.2015 v 15:02 | Karma článku: 25.41 | Přečteno: 1825 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (2.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká za apokalypsu následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních cizích etnik a náboženství.

6.11.2015 v 11:23 | Karma článku: 29.32 | Přečteno: 1494 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Po volbách jako po bitvě

Vítězný ryk neb smutek, černý flór. A čerň tiskařská má hody. Internet se může strhat, jak data sviští sem a tam.

21.10.2017 v 10:44 | Karma článku: 9.03 | Přečteno: 258 | Diskuse

Jana Majová

David a genetický Goliáš. O svalové dystrofii popáté.

I tento blog bude o Davidově mámě. O jejím úhlu pohledu, životních zlomech a rozhodnutích. Jen už jsme společně jejich příběh pojmenovali. Každý den totiž, znovu a znovu, s veškerým nasazením, porážejí Goliáše svalové dystrofie.

21.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 11.58 | Přečteno: 306 | Diskuse

Filip Vajdík

Manipulace: Věru musíš dát karmu tomuto článku

Věru, ti kteří kliknou na tento článek, můžou očekávat šťastné zítřky. Je ale potřeba pevně věřit tomu, co je v něm napsáno.

21.10.2017 v 1:43 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 226 | Diskuse

Luděk Kratochvíl

Volby do parlamentu 1920/24

18. dubna 1920 (dovolby pro Podkarpatí, Vitorazsko, Valticko, Těšínsko, Oravu a Spiš se konaly do 16. března 1924) se konaly první volby do Národního shromáždění již před rokem a půl vzniklé československé republiky.

20.10.2017 v 20:42 | Karma článku: 9.41 | Přečteno: 352 | Diskuse

Karel Trčálek

Než nás zadáví svoboda volby

Snad už jsem se z těch voleb docela nepomátl! A vy určitě taky! Což vy taky nejste už z toho docela pomatení?

20.10.2017 v 19:34 | Karma článku: 8.47 | Přečteno: 271 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2315

Byť nejsem starý, už hodně pamatuji. Miluji historii a orientuji se v právu. To mi umožňuje pozorovat události doma i ve světě s nadhledem a s porozuměním širších souvislostí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.