Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (2.)

6. 11. 2015 11:23:33
Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká za apokalypsu následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních cizích etnik a náboženství.

Předevčírem jsem zde v první části poukázal na synchronizovanou absurdní nečinnost EU, USA, NATO i jednotlivých národních vlád (až samozřejmě na statečné Maďarsko a zčásti Slovensko) směrem k občany požadovanému bezodkladnému zabránění ilegální imigrace. Současně jsou oproti tomu do očí bijící koordinované aktivity těchto subjektů k nepokryté podpoře a akceleraci ilegálního přistěhovalectví a k potlačování protestního vystupování zoufalého obyvatelstva. Vládní síly národních států i orgány EU nasadily v relevantních mainstreamových médiích propagandu toho nejtěžšího kalibru srovnatelnou s vymýváním mozků v éře komunistického východního bloku. I zdejší redakce provedla u mého předvčerejšího článku cenzorský zásah, aby jej nemohlo přečíst neredukované množství čtenářů, což rámec nastupující totalitní zvůle zřetelně dotváří.

Pokusme se na základě těchto výchozích předpokladů a očekávatelného chování hlavních světových hráčů učinit prognózu dalšího vývoje v ČR a Evropě.

Je pohříchu historicky obdobná jako v Evropě před osudným Mnichovem roku 1938. Tehdy naše vláda také občany zradila a naši západní spojenci čsl. republiku také tehdejšímu nacionálně socialistickému vůdci obětovali. Bohužel se historie opakuje, protože jako i tehdy vojákům a hrdinům zbyl jenom vztek, protože chtěli republiku před Hitlerem bránit, ale nesměli. A já věřím, že by i ubránili, samozřejmě s pomocí ostatních protinacisticky angažovaných Evropanů.

Ani naše domácí situace příliš nadějí nevzbuzuje. Zejména se u nás vyskytují zvenčí podporované vlastizrádné a kolaborantské síly, jejichž naděje se upínají k milionu přistěhovalců do republiky a aspoň 100 milionů do celé EU. Moje prognóza je taková, že mezi Čechy se bohužel nenajde jediný člověk, který bude mít k obraně národa, státu a jeho občanů před invazí masovou podporu, protože většina lidí se státní moci a její perzekuce bojí a občanských svobod se vzdají.

Je asi každému realistovi jasné, že pokud se v Praze nebudou pravidelně konat nejméně statisícové demonstrace a v ostatních velkých městech aspoň dvacetitisícové, tak vláda i americké velvyslanectví mohou být v naprostém klidu. Toužebný pád vlády a vypsání předčasných voleb naprosto nehrozí, proto žádné protektorské intervence nebude třeba ani plánovat. Na počátku září slibně nastartovaná Klausova iniciativa z vnějšího pohledu vyšuměla do ztracena. Řádné sněmovní volby jsou až za dva roky, což je vzhledem k dramatickému a překotnému vývoji enormně dlouhá doba. Jisté preference naznačí volby za rok do krajských zastupitelstev a třetiny Senátu, ale to je všechno pozdě. Vlastenecké a protivládní síly se tříští až k marginalizaci, což osazenstvo Strakovy akademie nenutí brát veřejné mínění příliš na vědomí a svou faktickou pozici protektorátní vlády může plnit i bez aktualizovaného mandátu voličů.

Bildergebnis für bürgerkrieg blutig photosOdhaduji, že až se do tří let Evropa zaplní oněmi naplánovanými desítkami milionů muslimů a černochů, že vypukne rasová a náboženská válka s nemalým počtem obětí. Až tehdy můžeme očekávat vnější pomoc, protože sami se shrbení a přikrčení (až na pár nejstatečnějších jednotlivců v odboji) na nic tradičně nezmůžeme. Pomoc přijde z Východu a osvoboditelé budou nejen Slované, ale vojáci budou mít i šikmé oči.

Základem dnešního tristního postavení evropských národů je příslušnost do sféry amerických národních zájmů. A ty hrají a budou hrát první housle. Evropská unie se v těchto kritických týdnech ukázala být pouhou převodovou pákou k ovládání nás evropských občanů americkým impériem. Je třeba totiž primárně zabránit americkému státnímu bankrotu a pádu dolaru, k čemuž je nezbytná válka v Evropě. Dodávkami zbraní a vojenského materiálu, potravin, obuvi, oblečení, automobilů, energií, výpočetní techniky, atd. bude americká bankovní a zbrojní oligarchie finančně a materiálně uspokojena, krachu dolaru a amerického státu se zabrání. Sice na úkor zničené Evropy a hromad mrtvol, ale to majitele americké centrální banky FED jako světového monopolního dodavatele válek a ozbrojených konfliktů „na klíč“ vůbec netrápí.

Délku tohoto období nejsem schopen odhadnout, protože americké dluhy jsou astronomické. Nicméně je vysoce pravděpodobné, že Spojené státy se samy konfliktů mezi bílými Evropany a barevnými přistěhovalci aktivně nezúčastní. Pouze budou oběma stranám dodávat výše uvedené komodity a předpokládám, že k jejich transportu zákazníkům budou využívat své dosavadní vojenské základny na evropském válčišti.

Je jasné, že rozvrácená a krvácející Evropa se ocitne v rozporu s ruskými a asijskými zájmy, proto tyto mocnosti nám se zvládnutím vzniklé apokalypsy časem pomůžou. Samozřejmě k tomu bude nutný souhlas USA podmíněný jejich dominantním postavením při obnově zničené Evropy.

Otevřenou otázkou podle mne zůstává, zda Američané budou v té době uspokojeni jen svou ekonomickou stabilizací a konjunkturou následkem válkou oživeného exportu nebo zda budou dále pokračovat v násilném prosazování svých dlouhodobých plánů na ovládnutí celého světa. Ale zde bych se přiklonil k té optimističtější variantě, že totiž jaderná síla a vojenská připravenost Ruska a Číny jim ve vyvolání třetí světové války zabrání. Protože to by nemuselo dobře dopadnout ani s příslušníky oněch všeobecně známých deseti rodinných dynastií majetkově ovládajících FED.

Poté podle mého názoru nastane ještě další fáze, a to živelná pomsta vlastizrádců a kolaborantů za jejich hříchy, zejména příslušníků establishmentu, tzv. neziskových organizací a ostatních osob politicky sdružených ve známé pražské kavárně. Je tedy vysoce pravděpodobné, že poteče další krev. Současně tipuji, že celkem logicky nastane divoký odsun barevného obyvatelstva se vším negativním, co k tomu patří, protože rozvrácené státní struktury nebudou mít síly ani prostředky k repatriaci organizované. Inu, jak se výstižně říká, kdo seje vítr, sklízí bouři.

Závěrem ještě doplňuji, že toto imigračně invazní téma je nepochybně velice ožehavé a asi trápí každého poctivého a loajálního občana, proto se k němu pokusím v příštích článcích ještě několikrát vrátit - nenastanou-li ovšem nějaké vydavatelské či represivní komplikace. Byť se k němu u nás veřejně vyjadřují nejméně desítky píšících autorů, politiků a politologů, tak ostře vyhraněně protirežimních jako já není příliš, odhaduji přibližně kolem deseti. A když přidám ještě další vylučující kritérium, že kritiku současného neomarxistického a levicově liberálního režimu směřujeme z ryzích pravicových pozic, tak se tento okruh autorů zúží sotva na počet prstů jedné ruky.

Jak jsem zmínil ve středu a jak instinktivně všichni tušíme, nečekají nás zrovna optimistické časy, protože jsme tlačeni do nebezpečného tunelu. Ale každý tunel má na konci ono pověstné světýlko....

Autor: Lubomír Bouše | pátek 6.11.2015 11:23 | karma článku: 29.32 | přečteno: 1494x

Další články blogera

Lubomír Bouše

Feminismus, aneb království za všechny prachy

Kdysi jsem na svých cestách životem potkal jednoho starého vypravěče a vyslechl pozoruhodnou pohádku. Začínala úplně nevinně. Za devatero horami, za devatero řekami bylo jednou jedno malé neznámé království...

9.11.2015 v 10:31 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 794 | Diskuse

Lubomír Bouše

Kam zmizeli Filipovi komunisté ?

Naprosté ticho. To je jediná markantní informace o činnosti a výsledcích strany nazvané KSČM. Ačkoliv je nejsilnější opoziční stranou, která by ze současné úděsné politické situace mohla těžit politické body, mlčí jako zařezaná.

7.11.2015 v 15:02 | Karma článku: 25.41 | Přečteno: 1825 | Diskuse

Lubomír Bouše

Apokalyptický osud Evropanů podle plánů americké oligarchie (1.)

Krok za krokem se začínají naplňovat obavy realisticky uvažujících Evropanů, co nás čeká následkem přílivu desítek milionů nekompatibilních etnik a náboženství, jak naplánovala americká vláda s oligarchií z FEDu.

4.11.2015 v 12:00 | Karma článku: 31.61 | Přečteno: 1973 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Po volbách jako po bitvě

Vítězný ryk neb smutek, černý flór. A čerň tiskařská má hody. Internet se může strhat, jak data sviští sem a tam.

21.10.2017 v 10:44 | Karma článku: 9.03 | Přečteno: 258 | Diskuse

Jana Majová

David a genetický Goliáš. O svalové dystrofii popáté.

I tento blog bude o Davidově mámě. O jejím úhlu pohledu, životních zlomech a rozhodnutích. Jen už jsme společně jejich příběh pojmenovali. Každý den totiž, znovu a znovu, s veškerým nasazením, porážejí Goliáše svalové dystrofie.

21.10.2017 v 8:00 | Karma článku: 11.58 | Přečteno: 306 | Diskuse

Filip Vajdík

Manipulace: Věru musíš dát karmu tomuto článku

Věru, ti kteří kliknou na tento článek, můžou očekávat šťastné zítřky. Je ale potřeba pevně věřit tomu, co je v něm napsáno.

21.10.2017 v 1:43 | Karma článku: 6.77 | Přečteno: 226 | Diskuse

Luděk Kratochvíl

Volby do parlamentu 1920/24

18. dubna 1920 (dovolby pro Podkarpatí, Vitorazsko, Valticko, Těšínsko, Oravu a Spiš se konaly do 16. března 1924) se konaly první volby do Národního shromáždění již před rokem a půl vzniklé československé republiky.

20.10.2017 v 20:42 | Karma článku: 9.41 | Přečteno: 352 | Diskuse

Karel Trčálek

Než nás zadáví svoboda volby

Snad už jsem se z těch voleb docela nepomátl! A vy určitě taky! Což vy taky nejste už z toho docela pomatení?

20.10.2017 v 19:34 | Karma článku: 8.47 | Přečteno: 271 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2315

Byť nejsem starý, už hodně pamatuji. Miluji historii a orientuji se v právu. To mi umožňuje pozorovat události doma i ve světě s nadhledem a s porozuměním širších souvislostí.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.